APIE MUS

Šią elektroninę parduotuvę atstovauja UAB “Rentma”, kuri įkurta 2016 m. ir sėkmingai vykdanti savo veiklą.

2017 m. pradėjome prekybą kondicionieriais, šilumos siurbliais, rekuperatoriais. Nuo to laiko didiname savo asortimentą, plečiame partnerių kiekį. Nuolatinis domėjimasis rinkos naujovėmis, padeda efektyviau teikti savo paslaugas. Su kiekvienais metais vis daugiau gauname žinių apie šią įrangą, teikiame kokybiškas konsultacijas ir geriname aptarnavimo kokybę..

Mūsų tikslas: įgyvendinant naujų technologijų pažangą, padėti sukurti jaukią atmosferą Jūsų būste, name ar kitose Jūsų patalpose.

Jums verta naudotis mūsų paslaugomis, dėl greito reagavimo bei pasiūlos atitinkančios Jūsų poreikius, mažesnėmis kainomis. Pasirinkus mus, Jūs visada sutaupysite laiką ir pinigus. Garantijos laikotarpiu visada stengiamės problemą/ problemas spręsti kiek įmanoma greičiau, pasitelkdami savo partnerių pagalbą, o jei nepvyksta, kreipiamės ir į gamintoją. Konsultacijas teikiame ištisai, nežinodami sprendimo/atsakymo ieškome jo plačiau, bei kreipiamės į gamintojus/partnerius.

Siūlome aktyviai stebėti AKCIJOS rubriką, joje pateikiamos ir momentinės akcijos, galiojančios trumpą laiką, su išskirtinėmis kainomis.

WWW.KOMFORTOBUSTAS.LT - MUMS gyvenimo būdas, JŪSŲ saugus ir patikimas prekių įsigyjimas, kainomis atitinkančiomis prekės/prekių kokybę.
Prekiaujame tik laiko patikrinta įranga!

Mūsų patikimi partneriai:


 

MES JUMS SIŪLOME

Gauk papildomą nuolaidą
1,264.00
Gauk papildomą nuolaidą
1,078.00
Gauk papildomą nuolaidą
702.00
Gauk papildomą nuolaidą
1,560.00
Gauti papildomą nuolaidą
1,299.00
Patobulinta versija
Gauk papildomą nuolaidą
6,640.00